Kino Helios w tym miesiącu proponuje kolejny specjalny seans w ramach Kina Kobiet. Dokładnie 17 lutego w CHR Kupiec, a dwa dni później w Outlet Park, można w tym cyklu zobaczyć film „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs.

"365 dni" opisywany jest jako pierwszy polski kinowy erotyk. Film zrealizowany został na podstawie książki Blanki Lipińskiej i jest emocjonującą opowieścią o egzotycznym romansie. Jego bohaterowie to Massimo Torricelli - szef sycylijskiej rodziny mafijnej i Laura Biel, dyrektorka sprzedaży w luksusowym hotelu, która pewnego dnia postanawia wybrać się na Sycylię... W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy, jak Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska.

Film już przed premierą wzbudzał wiele komentarzy i różnych opinii, ale niewątpliwie, to bardzo oczekiwana propozycja.

"365 dni" będzie można obejrzeć w ramach lutowej odsłony comiesięcznego cyklu "Kino Kobiet" w Heliosie. Panie, które wezmą udział w jednej z dwóch projekcji (w CHR Kupiec oraz Outlet Park), mogą liczyć na różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami. Do wygrania są m.in.: vouchery do stylistki i wizażystki, miesięczne karnety do siłowni i fitness Strefy 3L, vouchery na zabiegi karboksyterapii, zaproszenia na kolację do szczecińskich restauracji i wiele innych prezentów.

KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

Dla naszych czytelniczek mamy 5 podwójnych zaproszeń do wykorzystania 17 lutego w Heliosie w Kupcu lub 19 lutego w Outlet Park (oba senase rozpoczną się o godz. 18:30). Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie:

Jaki tytuł nosi film z udziałem Magdaleny Lamparskiej, który pod koniec stycznia był prezentowany na ekranach Heliosa w ramach cyklu Kultura Dostępna?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkurs@wszczecinie.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.