To druga edycja plebiscytu Kobiet Przedsiębiorczych organizowanego przez portal Kobietowo.pl. Magnolie Biznesu zostaną wręczone w kategoriach: Debiut roku, Z miłości do Szczecina, Ikona biznesu, Sztuka i kultura, Nauka. Kandydatki można bezpłatnie zgłaszać na wwww.magnoliebiznesu.pl.

„Pragniemy wyróżnić i pokazać Szczeciniankom i Szczecinianom, że w naszym Mieście mieszkają wartościowe Kobiety, które prowadzą poważne przedsięwzięcia rozsławiające Szczecin nie tylko w kraju, ale również zagranicą” - piszą organizatorki konkursu z portalu Kobietowo.pl - Nina Kaczmarek i Anita Gałek.

To, że w zachodniopomorskim biznesie nie brakuje aktywnych kobiet sukcesu, pokazała już pierwsza edycja plebiscytu. Zgłoszeń było bardzo dużo i konkursowe jury nie miało łatwego wyboru. Ostatecznie wyróżnione zostały wówczas: Anita Karyń (Debiut Roku), Katarzyna Kwaśny (Innowacja Roku), Alicja Kowalska (Z miłości do Szczecina), Daria Prochenka, Katarzyna Opiekulska (Ikona Biznesu), Małgorzata Narożna i Edyta Rudawska (Sztuka, kultura, nauka).

Teraz w ich ślady może pójść każda kobieta z regionu spełniająca się w biznesowej pracy w małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwie. Kandydatki można bezpłatnie zgłaszać za pośrednictwem strony wwww.magnoliebiznesu.pl.

Zgłoszenia, m.in. na podstawie rzetelnego wywiadu środowiskowego, oceni profesjonalne, niezależne jury. Jego przewodniczącą jest Małgorzata Fieducik, a pomagać jej będą Joanna Latuszek, Monika Pyszkowska, Daria Prochenka i Sylwia Trojanowska.

Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Szczecina. Sponsorami są: Novotel Szczecin, Mediklinika, Mediklinika Gabinety Kosmetyczne, King Nieruchomości, Mojsiuk Mercedes Benz.