O wielkim szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który uległ wypadkowi w centrum miasta. Mężczyzna jadąc motorem, wpadł pod koła ciężarówki. Na szczęście nic mu się nie stało. Kierowcy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, bo w centrum tworzą się poważne korki. Na miejscu jest policja, pogotowie, a także straż pożarna, która pomagała w wydobywaniu mężczyzny spod ciężarówki.

Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, a na miejsce musiały zostać wezwane wszystkie służby. Mężczyzna był wyciągany spod samochodu specjalnym sprzętem. W takiej sytuacji brak poważniejszych obrażeń jest prawdziwym cudem:

- 56-letni motocyklista został przewieziony do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Podczas całej akcji był przytomny. Ma uraz nogi oraz delikatne obrażenia ciała - mówi Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

W wypadku poszkodowana została tylko jedna osoba. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość - na wysokości Galerii Kaskada w stronę placu Rodła i placu Zwycięstwa tworzą się poważne korki. Zablokowany jest niemal cały ruch w jedną stronę. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać przez jakiś czas.