Legenda trip-hopu Morcheeba będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Szczecin Music Fest. Brytyjski zespół usłyszymy w Szczecinie już na początku maja. Bilety trafiły właśnie do sprzedaży.

Morcheeba to jedna z największych legend brytyjskiego trip-hopu, wymieniany jednym tchem obok Massive Attack i Portishead. Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Są twórcami wielu hitów, m.in. takich znanych utworów jak: "The Sea", "Otherwise" czy "Rome Wasn't Built In A Day". W czerwcu ubiegłego roku premierę miał ich nowy album "Blaze Away".

Zespół jest znany z fantastycznych występów na żywo. W Szczecinie Morcheeba zagra po raz pierwszy. Koncert odbędzie się 9 maja 2019 w Filharmonii. Bilety w cenie 129 – 159 zł dostępne są na portalu bilety.fm

Morcheeba to kolejna gwiazda tegorocznej edycji Szczecin Music Fest – festiwalu, który odbywa się w naszym mieście od 2004 roku. 18 maja na scenie Starej Rzeźni wystąpi Nubya Garcia, jedna z najważniejszych artystek nowej brytyjskiej sceny jazzowej. Bilety na to wydarzenie również są dostępne na bilety.fm