To przedostatnia okazja przed wakacjami, by wybrać się na zakupy do Galerii Szpargałek. W środę, 13 czerwca, Galeria zaprasza w godz. 10:00-18:00.

W Galerii mieszczącej się w ekoporcie przy ul. Harcerzy i Arkońskiej ponownie znajdziemy setki „nowości”. Wszystkie przedmioty trafiły tutaj z mieszkań szczecinian – są używane, ale w dobrym stanie. Na półkach i w magazynach czekają m.in.: niemal nowe wózki dziecięce, obrazy, porcelana, fotele, albumy, meble, rowery i rowerki dziecięce, głośniki, zegary, dekoracje.

W Galerii Szpargałek nie ma obrotu gotówką. Wybrany przedmiot możemy zabrać do domu po okazaniu dowodu wpłaty określonej sumy na konto jednej ze współpracujących z Galerią organizacji pożytku publicznego. Każda z rzeczy „wyceniona” jest na maksymalnie 25 punktów, gdzie 1 punkt to złotówka. Lista organizacji dostępna tutaj

Przed dwoma tygodniami mieszkańcy oddali na cele charytatywne ponad 3 700 złotych, a łącznie ponad 25 000 złotych!

Galeria zaprasza w najbliższą środę, 13 czerwca, już od godz. 10:00. Miejsce to będzie można odwiedzić również za dwa tygodnie – 27 czerwca. Później zaplanowano miesięczną przerwę wakacyjną.