Pokazy najnowszych sportowych modeli BMW, strefa VR oraz animacje i zabawy dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji czekających na fanów motoryzacji w nadchodzący weekend w Szczecinie. Dealer BMW Bońkowscy zaprasza na BMW M Performance Roadshow.

Zaplanowane na sobotę, 15 września, wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla motoryzacyjnych zapaleńców, ale także odpowiednim miejscem dla całych rodzin. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas BMW M Performance Roadshow będzie można obejrzeć ekspozycję najmocniejszych modeli BMW, w tym BMW X3 M40xi czy BMW 330e.

W strefie PlayStation VR odnajdą się ci, którzy lubią nowości i odkrywanie niecodziennych wrażeń. Na miejscu dostępny będzie m.in. specjalny tor, zbudowany w technologii EEG, pozwalający na sterowanie pojazdami na podstawie siły skupienia. Nie zabraknie atrakcji dedykowanych paniom (specjalistyczne porady kosmetyczne) oraz dzieciom: w sektorze dziecięcym pojawią się animacje i kreatywne zabawy, a także tor do jazd elektrycznymi pojazdami i motocyklami BMW. Odwiedzający będą mogli też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Ciekawą atrakcją będą jazdy testowe samochodami BMW prezentowanymi podczas BMW M Performance Roadshow. Po wydarzeniu Dealer udostępni 5 wybranych modeli w ramach jazd testowych od poniedziałku do czwartku. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz zapisów na jazdy testowe znajdziecie Państwo na stronie organizatora: https://www.bmw-bonkowscy.pl/mperformance.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 15 września, w godzinach 12:00-16:00, w salonie Dealera BMW Bońkowscy, przy ul. Ustowo 55 (okolice Ronda Hakena). Prowadzącymi BMW M Performance Roadshow będą dziennikarz sportowy - Patryk Mikiciuk oraz zagorzały fan motoryzacji – aktor Rafał Cieszyński.

Wstęp jest bezpłatny.

Atrakcje:

- Prezentacje samochodów BMW M Performance oraz części i akcesoriów BMW M Performance.

- Jazdy testowe BMW.

- Atrakcje dla dzieci m. in. dziecięcy tor do jazd elektrycznymi samochodami i motocyklami BMW, animacje i zabawy kreatywne.

- Strefa dla Pań: m.in. porady kosmetyczne firmy THALGO.

- Strefa PlayStation VR.

- Tor BMW DTM/Carrera w technologii EEG (sterowanie autami na podstawie siły skupienia).

- Fotobudka z możliwością drukowania zdjęć oraz udostępniania ich na profilach społecznościowych.

- Oferty specjalne - zarejestruj się i dzięki technologii NFC otrzymaj specjalną ofertę na usługi serwisowe, produkty z kolekcji BMW Lifestyle oraz części i akcesoria BMW M Performance.

- Stoiska partnerów BMW M Performance Roadshow:

- GoPro - zobacz jak możesz zamocować kamerę w swoim samochodzie

- Michelin - poznaj najlepiej dopasowane opony do Twojego samochodu

- Shell

- Red Bull

Więcej informacji:

https://www.bmw-bonkowscy.pl/mperformance