Dobra wiadomość dla wszystkich czytelników, którzy chcą spotykać się i dyskutować o przeczytanych książkach. Od grudnia Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie uruchamia Dyskusyjny Klub Książki online.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 1 grudnia 2020 o godz. 17.30 na platformie Zoom. Dyskusja będzie toczyć się wokół książki „Złe” Michała Jana Chmielewskiego – kryminału, który może równać się kreacji braci Coen – Fargo.

Książkę w wersji papierowej można wypożyczyć w ProMediach, a w wersji elektronicznej dostępna jest w aplikacji Legimi, do której kod można otrzymać we wszystkich filiach miejskiej biblioteki. Można też drogą mailową na adres filia54@mbp.szczecin.pl przesłać prośbę o podanie kodu, w treści wpisując numer karty oraz imię i nazwisko.

Jak dołączyć do spotkania online? Wystarczy zainstalować platformę Zoom, a 5 minut przez spotkaniem kliknąć w poniższy link: https://zoom.us/j/94867228817?pwd=WTM5THkxUFJlZ3ZmWE5iNGt6eUxQUT09

Do udziału w DKK online zaproszeni są zarówno stali bywalcy, jak i nowe osoby. Każdy będzie miał prawo głosu, każda uwaga jest niezwykle cenna w dyskusji. Dzięki wymianie zdań można dojść do bardzo interesujących wniosków.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca.