Z nieoficjalnych informacji portalu wSzczecinie.pl wynika, że Magda Gessler tym razem zmieni oblicze aż dwóch szczecińskich restauracji. Pierwszą z nich ma być lunch bar "Elegancko" zlokalizowana przy ul. Potulickiej. Drugi lokal znajduje się w centrum Szczecina, ale jego nazwa nie jest jeszcze znana.

 

O tym, że Magda Gessler jest w Szczecinie poinformował nas jeden z mieszkańców. Jak nam powiedział, w lokalu przy ul. Potulickiej już wczoraj pracowała ekipa telewizyjna, a dzisiaj pojawiła się także Magda Gessler.

„Elegancko” to cukiernia i lunch bar działający przy ul. Potulickiej w Szczecinie. W tym samym czasie rewolucja ma być przeprowadzona w jeszcze jednym lokalu w Szczecinie.

To nie pierwszy raz, gdy najsłynniejsza polska restauratorka zmienia oblicze szczecińskich restauracji. Wielkim sukcesem okazała się rewolucja w restauracji „Aramia”. W programie Magdy Gessler gościł też lokal „Rozmaryn”, jednak restauracja ta została już zamknięta.

„Kuchenne Rewolucje” emitowane są w Polsce od 2010 roku. W każdy czwartek telewizyjny show śledzi ponad 1,5 miliona widzów. Jest to jeden z najwyższych wskaźników oglądalności programów rozrywkowych w polskiej telewizji.