Urodziny albo wieczór kawalerski w luksusowym apartamencie w centrum Szczecina, z jacuzzi i bilardem? Emocjonujący rejs na wyznaczonych odcinkach wodnych najszybszą motorówką w regionie? To, co dotychczas było niemożliwe, teraz staje się realne. Grupa Holiday Szczecin szykuje się do świętowania pierwszej rocznicy istnienia na rynku i poszerza swoją działalność o usługi, które sprawią, że będziecie mogli przeżyć najlepsze przygody w swoim życiu, a co więcej jako jedyni oferują te usługi pod szyldem jednej znanej marki w bardzo przystępnych cenach.

Holiday Speed, czyli ekstremalna i emocjonująca przygoda na wodzie

Marka Holiday Szczecin wciąż się rozwija. Poza luksusowymi limuzynami, które można wynajmować m.in. na wieczory kawalerskie i panieńskie czy imprezową Holiday Boat, oferta firmy jeszcze tego lata wzbogaci się o atrakcje, jakich w Szczecinie jeszcze nie było. Cel? Ciągłe zaskakiwanie szczecinian oraz zapewnienie kompleksowej usługi.

- Chcemy, by nasi klienci przeżywali niezapomniane momenty. Takie gwarantuje nasza nowa usługa, czyli Holiday Speed. Zapraszamy na 30-minutowe rejsy wyścigowe, które nawet najtwardszym uczestnikom zapewnią maksimum adrenaliny. Ścigacz Piranha to prawdopodobnie najszybsza motorówka dostępna w województwie zachodniopomorskim, która potrafi rozpędzić się do 50 km/h w zaledwie dwie sekundy , niedługo oferta pojawi się na naszej stronie – zachęca Norbert Kowalczyk, manager Holiday Club Szczecin.

Na pokład motorówki poza wykwalifikowanym sternikiem, wchodzi jedna osoba. Taka ekstremalna przejażdżka np po jeziorze dąbskim na dozwolonych odcinkach to doskonały prezent urodzinowy czy ślubny oraz świetny sposób na odreagowanie od życia codziennego.

Jacuzzi, bilard i telewizor jak kinowy ekran. W takim miejscu możesz zorganizować swoją imprezę

Wiele osób narzeka na brak miejsc do organizacji imprez okolicznościowych. Mowa zarówno o urodzinach, bankietach, jak i wieczorach kawalerskim czy panieńskim. Holiday Szczecin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szczecińskich imprezowiczów i już od 1 sierpnia w ofercie pojawi się Holiday House, czyli apartament w samym sercu deptaku Bogusława , stworzony do organizacji tego typu wydarzeń. Wartość nieruchomości wynosi ok 1 mln zł, to niesamowita okazja by poczuć się wyjątkowo w przystępnej cenie.

Lista atrakcji i udogodnień, które można znaleźć w apartamencie robi wrażenie. - Zależało nam na tym, by w Holiday House znalazło się wszystko to, co pozwala na doskonałą zabawę. Dobre nagłośnienie, jacuzzi, stół bilardowy, 75-calowy telewizor , wysokiego standardu wykończenie. Holiday House sprawi, że poczujesz się wyjątkowo w szczególnym dniu. Osoby zainteresowane wynajmem Holiday House mogą dodatkowo zamówić catering, obsługe barmańską albo transport limuzyną z apartamentu na imprezę i z powrotem. Jak przekonuje Norbert Kowalczyk, to zupełnie nowa jakość w organizacji imprez w naszym mieście. Holiday Szczecin stawia na rozwiązania, które w kompleksowy sposób spełniają oczekiwania klientów.

„Ludzie widzą z bulwarów imprezę na łodzi i zgłaszają się do nas, że chcą coś takiego przeżyć”

Marka Holiday Szczecin zadebiutowała w naszym mieście kilka miesięcy temu. Jest to jedyna firma w Polsce która wprowadziła kompleksowe usługi łączone pod szyldem jednej marki. Holiday Speed i Holiday House uzupełniają ofertę, na którą składa się popularny Holiday Club oraz Holiday Boat czy tez Holiday Limo.

To jest przebój jeżeli chodzi o wieczory panieńskie i kawalerskie, urodzinowe czy eventy firmowe. Cieszy nas, że łódź, kiedy trwa zabawa jest widoczna z Wałów Chrobrego i Łasztowni. Ludzie widzą, jak udaną można zrobić imprezę, często więc zgłaszają się do nas, że też chcą coś takiego przeżyć - mówi Menager.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy specjalizujące się w organizacji wydarzeń i imprez tematycznych, razem zdziałamy więcej!

Więcej informacji na stronie www.holiday.szczecin.pl. Tam też można wybrać dostępne pakiety i konfiguracje. O wszystkich planowanych imprezach w Holiday Club na bieżąco dowiecie się z Facebooka: www.facebook.com/holiday.club.szczecin