Po sukcesie pierwszego Kiermaszu Książki Używanej w tym tygodniu powraca on na Szczeciński Bazar Smakoszy. Będzie to okazja, by odświeżyć swoją domową biblioteczkę! Wstęp jest bezpłatny!

 

Już w najbliższą niedzielę, 17 października, w godz. 10:00-15:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się nietypowa odsłona Szczecińskiego Bazaru Smakoszy, której będzie towarzyszyć drugi już Kiermasz Książki Używanej. Tak jak ostatnio, będzie się on znajdował przy głównym wejściu do OFF Mariny, po lewej stronie.

Biorąc pod uwagę, że Szczeciński Bazar Smakoszy stawia na ekologię, możliwość dania swoim książkom drugiego życia wydaje się być idealnym uzupełnieniem niedzielnych zakupów.

– Za pierwszym razem przyszło sporo uczestników, było sporo gości, którzy chętnie kupowali książki. Zauważyliśmy potrzebę, by to powtórzyć – wyjaśnia Anna Fiodorowicz, organizatorka Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. – Ostatnio na kiermaszu można było znaleźć przeróżne książki, fabularne, kryminalne i były to raczej nowsze wydania.

Jak zawsze podczas Bazaru będzie można zaopatrzyć się w doskonałe ekoprodukty regionalne, najlepsze wina oraz inną żywnością sezonową bezpośrednio od producentów i rolników. W niedzielę w OFF Marinie znaleźć można pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.

Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny są bezpłatne, tak samo jak udział w Kiermaszu Książki Używanej, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Ten, kto chce mieć zagwarantowane miejsce na Kiermaszu, najlepiej, by zgłosił swój udział poprzez FB Bazaru Smakoszy: https://www.facebook.com/SzczecinskiBazarSmakoszy lub telefonicznie bądź esemesem na nr: 729 197 005