Dr Mateusz Grzesiak to psycholog, wykładowca akademicki i jeden z najbardziej znanych trenerów rozwoju osobistego w Polsce. Rafał Masny jest youtuberem, którego filmiki oglądają miliony. Trudno znaleźć bardziej wpływową postać polskiej blogosfery niż Artur Kurasiński. Całą trójkę, oraz wielu innych prelegentów, będzie można posłuchać podczas bezpłatnej konferencji „#SUKCES. Tylko dla odważnych”, 15 października w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

To konferencja organizowana w ramach międzynarodowego projektu „WeP UP! West Pomeranian ICT Start Up Hub” realizowanego przez ZARR SA. Skierowana jest do wszystkich ludzi z nietuzinkowymi pomysłami na biznes: przedsiębiorców, pracowników, twórców start-upów, menagerów HR i wielu innych. Zamiast nudnych rozważań teoretycznych, zainteresowani będą mogli wysłuchać osobistych historii ludzi, którym w biznesie się udało. Wszyscy uczestnicy mają wyjść z sali konferencyjnej zainspirowani i zmotywowani do działania – ukierunkowani na sukces.

Zainspirowali już tysiące

Sukces i drogi do jego osiągnięcia to temat przewodni, który będzie się przewijał podczas wszystkich paneli dyskusyjnych i wystąpień mówców. Zainauguruje je marszałek Olgierd Geblewicz, dyskusją z Rafałem Masnym, współtwórcą słynnego kanału Abstrachuje TV i innych projektów na YouTube. Masny wystąpi na scenie również samodzielnie, opowiadając m.in. o wyzwaniach, sukcesach i porażkach towarzyszących założycielom w trakcie tworzenia kanałów oraz spółki. 

Dlaczego tylko niektórym udaje się zbudować firmę, która przetrwa pierwszy rok? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć Artur Kurasiński, autor poczytnego bloga, przedsiębiorca i pasjonat nowych technologii.

Czasami w biznesie trzeba zmierzyć się z porażką. O tym jak sobie z nią poradzić opowie Dr Mateusz Grzesiak. Autor kilkunastu książek z zakresu psychologii osiągnieć i zmiany, który do pozytywnych zmian w życiu zainspirował już setki tysięcy Polaków. 

 

Marchewki w szpilkach i inni eksperci

Małgorzata Ratajska-Grandin z Geek Girls Carrots jest świetnym przykładem jak doskonale w cyfrowym świecie radzą sobie kobiety. Autorka nagradzanych przez ekspertów aplikacji i start-upów opowie jak daleko w branży IT można zajść w przysłowiowych szpilkach. Towarzyszyć będą jej szczecinianki, które są jednym z filarów projektu Geek Girls Carrots.

Nie zabraknie też paneli dyskusyjnych z branżowymi ekspertami. Partnerzy projektu „WeP UP!” z Włoch, Niemiec i Estonii opowiedzą jak kompetencje wpływają na sukces firm w ich krajach. Pojawią się również praktyczne porady jak przedsiębiorcy mogą zdobyć finansowanie. Doświadczeniami wymienią się twórcy technologicznych start-upów zaangażowanych w projekt „WeP UP!”. Szczecińscy specjaliści HR zdradzą tajniki budowania marki pracodawcy, czyli tajemniczego employer branding. 

Już można się rejestrować!

Udział w konferencji „#SUKCES. Tylko dla odważnych” jest bezpłatny. Trzeba jednak pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc (maksymalnie 200 uczestników). Dlatego już teraz warto zajrzeć na oficjalną stronę konferencji, gdzie można przejrzeć szczegółową agendę wydarzenia, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować się. 

Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej oraz środków Województwa Zachodniopomorskiego.