Dorota Szuszkiewicz z Grupy Allegro i Michał Sadowski z Brand24 odwiedzili Szczecin, aby opowiedzieć o promocji produktów i marek w Internecie. Konferencja„Szczecin inspiruje”, w ramach której odbyły się prezentacje i dyskusje zorganizowana została przez Fundusz Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed.

 

Kilkugodzinne spotkanie składało się z prezentacji wspomnianych ekspertów oraz występów nowych firm, które zostały wprowadzone na rynek dzięki Pomeranus Seed. Uczestnicy usłyszeli o doświadczeniach Animagic – edukacyjnych serwisów online dla dzieci i rodziców, Grupy Wspieram.to – platformy crowdfoundingowej oraz Inspeo – aplikacji do badania i analizowania kompetencji pracowników. Był także przewidziany czas na dyskusję i networking lunch.

Konferencja była znakomitą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami firm współpracujących z funduszem Pomeranus Seed oraz osobami zainteresowanymi komercjalizacją wiedzy, szukającymi inspiracji i funduszy do realizacji ciekawych pomysłów.

Fundusz Pomeranus Seed oferuje wkład finansowy (do 200 tys. euro na projekt) i kapitał wiedzy biznesowej i doświadczenia, funkcjonuje w ramach Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz finansowany jest z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodardka.