Weterani kabaretowej sceny już w ten weekend (25 i 26 czerwca) zapraszają dużych i małych szczecinian na swoje występy. Uwielbiana Joanna Kołaczkowska wraz z całą ekipą Hrabi odwiedzą Zamek Książąt Pomorskich z dwoma programami, każdym równie zabawnym.

 

Kultowy kabaret Hrabi bawi już od 20 lat. W ciągu swojej działalności stworzył wiele przezabawnych programów, m.in. „Ariatów”, z którymi gościł rok temu na szczecińskim Zamku w ramach odbywającego się festiwalu SZPAK. Wtedy wszystkie miejsca na widowni były zajęte, co tylko dowodzi tego, że szczecinianie bardzo cenią sobie występy tej grupy.

Tym razem Hrabi wystąpi dwukrotnie. W sobotę, 25 czerwca, o godzinie 20:00 dorośli widzowie zaproszeni są na program „Wady i Waszki”, który opowiada o tym, że nikt nie jest idealny i każdy ma jakieś wady. Mniejsze i większe. „Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. My mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale oni mają wady nie do zniesienia. Dlatego my nie mamy wad, my mamy Waszki”, czytamy w zapowiedzi programu.

Bilety w cenie 100 zł dostępne są na stronie https://bilety.zamek.szczecin.pl/ i w kasach Zamku.

Z kolei w niedzielę, 26 czerwca, o godzinie 12:00 na zamkowy dziedziniec szczególnie zaproszone są dzieci, bo to im dedykowany jest program „Bez Wąsów”. To przedsięwzięcie, na które kabaret musiał znaleźć w sobie więcej zasobów energii, bo rozbawić maluchy to ogromne wyzwanie. Program skierowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkać będzie można panią od WF-u i Januszka, który nie mył uszków. Pana, który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę i dziewczynę, która robi straszliwe błędy ortograficzne. Będzie i chłopiec, który marzy o tym, by być ślimakiem oraz nauczyciel języka polskiego – pan Dracula.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są na stronie https://bilety.zamek.szczecin.pl/ i w kasach Zamku.