Już za parę dni w naszym mieście wielkie święto rozrywki i dobrej zabawy . Tegoroczne Halloween organizują wspólnie agencja Musicbath oraz Miejska Sieć Informacyjna . W najbliższą środę, od godziny 18 , wszyscy chętni będą mogli rozpocząć prawdziwe tournee po szczecińskich lokalach .

Jak powiedział nam Tomasz Jaśkiewicz z agencji Musicbath , celem projektu ( możliwość wejścia do 16 klubów na jednym bilecie) jest chęć rzucenia nowego światła na szczeciński clubbing – dotąd przemieszczanie się między dyskotekami nie było u nas zbyt popularne. Jeśli proponowana forma się sprawdzi , Szczecin może stać się prawdziwą kolebką zorganizowanego stylu imprez, miejscem, gdzie podobne przedsięwzięcia będą się odbywać regularnie .

Właściciele zainteresowanych lokali podzielają nadzieje organizatorów na udany wieczór – od razu z chęcią i entuzjazmem ustosunkowali się do idei wspólnego Halloween . Jest to dla nich również szansa na pozyskanie nowych klientów , osób , które na co dzień wybierają inne miejsca dla chwili relaksu .

Agencja Musicbath radzi jednak, aby nie czekać z kupnem biletu do ostatniej chwili – w dniu imprezy (środa , 31 październik) jego cena wzrośnie do 20 złotych. W tej chwili prowadzona jest przedsprzedaż ( do 30 .10 włącznie ) i wejściówki można nabyć za 10 złoty . Przewidziano ich 5000 ( ogólnie 16 lokali może pomieścić 7 000 osób – nie powinno więc dojść do sytuacji , gdy w którymś zrobi się specjalny tłok ). Na atrakcyjność ostatniej październikowej nocy wpłynąć ma również zapowiadana rotacja didżejów ( dj Falcon , dj Dario , dj Koval , dj Michael i inni zagrają w paru miejscach, na zmianę bawiąc zaproszonych gości ) i różnorodność muzyki ( od deephouse po soul , funky czy disco ) . Przewidziano też wiele niespodzianek dla uczestników imprezy . Wrażeń zabraknąć więc nie powinno .
Bawić się będzie można już od godziny 18 . Wtedy to otwarte zostanie „Pomiędzy Cafe Club” . Właściciele zapraszają na smaczną pizzę, którą po okazaniu biletu na Halloween , będzie można skonsumować z 10 % rabatem . Natomiast około godziny 20-21 swe progi otworzą pozostałe kluby , zapraszając na zabawę do białego rana .

A inne projekty ? Oddajmy raz jeszcze głos Tomaszowi Jaśkiewiczowi : „Oczywiście , mamy już zaplanowane inne imprezy , ale w tej chwili nie zdradzimy więcej szczegółów . Póki co dajcie się porwać w wir halloweenowych szaleństw .. Do zobaczenia w środę” Pozostaje tylko powtórzyć – do zobaczenia w środę !

Po więcej info agencja Musicbath zaprasza na www.musicbath.pl
A poniżej lista lokali, do których będzie można wejść z użyciem tego samego biletu:

Apartament (ul. Sienna 7),
B-52 (Deptak Bogusława 8),
Barrel Club (ul. Śląska 12),
Brama Jazz Cafe (Hołdu Pruskiego 1),
Champions Club (al. Wyzwolenia 18-20),
Club 77 (ul. Bohaterów Warszawy 34/35),
Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20),
Grand Cru (Deptak Bogusława 9),
Intro (al. Jedności Narodowej 11),
Kontrasty (ul. Wawrzyniaka 7a),
Mezzoforte (Deptak Bogusława 9),
Pinokio (ul. Sikorskiego 29),
Pomiędzy Cafe Club (ul. Sienna 9),
Stara Cynkownia (ul. Kolumba 4),
Tabu Music Club (ul. Wyzwolenia 63),
Tiger Club (ul. Felczaka 9).