Warto zabrać ze sobą CV – zachęcają organizatorzy wiosennej edycji Giełdy Pracy, która w tym tygodniu odbędzie się na dwóch wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dwudniowe targi pracy organizuje Akademickie Biuro Karier US. We wtorek i środę, 21 i 22 marca, studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się z ofertami ponad 30 firm. Będzie okazja porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także możliwościach odbycia praktyk czy stażu. Wśród wystawców znalazły się firmy z różnych branż i specjalności (także spoza Szczecina). Są to m.in.: Adecco, Bp Polska Services, Poczta Polska, Animex, PZU SA, LSJ HR Group, Genpact, ING Bank Śląski, Albatros, Diebold Nixdorf, Amazon, Pazim, DGS, Dansk Supermarked Group, Arvato Polska, Coloplast Business Centre. Swoje oferty zaprezentują również firmy doradcze i szkoleniowe, agencje zatrudnienia, centrum kształcenia językowego, akademickie inkubatory przedsiębiorczości. Lista wszystkich wystawców dostępna jest na stronie www.abk.univ.szczecin.pl (klikając „czytaj więcej” dowiemy się na jakie stanowiska dana firma poszukuje pracowników).

Podczas targów zaplanowano również warsztaty z praktykami, m.in. o pewności siebie, najbardziej pożądanych przez pracodawców kompetencjach czy czynnikach wpływających na decyzje zakupowe klientów. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia.

W oba dni Giełda Pracy odbędzie się w godz. 09:00-14:00. We wtorek, 21 marca, targi będą miały miejsce w budynku SERVICE INTER-LAB (III piętro) na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US przy ul. Cukrowej 8. Dzień później, 22 marca, targi przeniosą się na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64. Wstęp jest wolny.