Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, ale powrotu do przestrzeni miejskiej Kina na Leżakach. Pierwszy tegoroczny seans zgromadził tłumy mieszkańców. Już dziś można wybrać się na kolejną propozycję.

 

– Wygodne leżaki, duży ekran, darmowy seans na świeżym powietrzu to idealne zakończenie wieczoru dla jednych, a dla drugich doskonałe preludium do dalszych wieczornych eskapad. Cieszymy się, że mieszkańcy tak chętnie korzystają z naszych propozycji i biorą udział w wydarzeniu – mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, organizatora wydarzenia.

Dzisiaj, 30 czerwca, o godz. 22 boisko Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Budziszyńskiej zmieni się w salę kinową z plażowymi leżakami. Zaprezentowany zostanie film pt. „Nietykalni” opowiadający o niezwykłej więzi, która połączy sparaliżowanego milionera i imigranta z kryminalną przeszłością.

Seanse Kina na Leżakach wyświetlane będą w każdy czwartek do 8 września włącznie. Organizatorzy zapewniają 100 leżaków oraz koce. Wstęp jest bezpłatny, a w razie deszczu uczestnikom zostaną rozdane przeciwdeszczowe peleryny.