Dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na koncerty LAO CHE w Szczecinie, Filharmonia ma niespodziankę. Na występ o godzinie 17:00 pojawi się w sprzedaży dodatkowa pula biletów. Sprzedaż internetowa rozpocznie się w czwartek, 13 lutego, o godzinie 10:00.

Lao Che to jeden z najciekawszych zespołów pierwszego dziesięciolecia XXI wieku, który umiejętnie połączył rock z folkiem, piosenką aktorską, electro, a nawet elementami słuchowiska. Powstał w 1999 roku w Płocku. Większość muzyków grało wcześniej w kapelach heavymetalowych, jednak sam zespół z metalem ma niewiele wspólnego - stworzył swój własny, niepowtarzalny styl.

Najbardziej znaną, kultową już płytą Lao Che jest „Powstanie Warszawskie". Kolejne – „Gospel”, „Prąd stały / prąd zmienny”, „Dzieciom”, „Soundtrack”, „Wiedza o społeczeństwie” czy wydawnictwa koncertowe potwierdzają wysoki status zespołu na polskiej scenie muzycznej.

Lao Che już w styczniu 2020 r. ruszył w ostatnią, przed zawieszeniem działalności, trasę koncertową. Do Szczecina muzycy zawitają 7 marca. Z uwagi na duże zainteresowanie fanów w Filharmonii w Szczecinie odbędą się dwa koncerty LAO CHE: o godz. 17:00 oraz 20:00 (który został przesunięty z godziny 19:00; wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, nie ma potrzeby ich wymiany).

Dziś, tj. w czwartek, 13 lutego, na koncert o godzinie 17:00 pojawi się w sprzedaży dodatkowa pula biletów. Sprzedaż internetowa rozpocznie się o godzinie 10:00 na stronie filharmonia.szczecin.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: kasa@filharmonia.szczecin.pl lub pod nr tel. +48 91 431 07 20.