Pobite Gary to Przegląd Szkolnych Zespołów Muzycznych, który poluje na młode muzyczne talenty województwa zachodniopomorskiego. Kandydaci mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 19 czerwca, tydzień później w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza odbędzie się koncert finałowy. Nagrodą główną Przeglądu jest dzień nagrań w profesjonalnym studiu Stobno Records.

Osoby zakwalifikowane do Przeglądu zaprezentują przed komisją po dwa autorskie utwory, trwające do 10 minut łącznie. Warto mieć w zanadrzu trzecią propozycję, o którą może poprosić jury. Każdy z wykonawców musi też przynieść swój instrument. O resztę spraw technicznych zadbają organizatorzy.

Piszesz teksty, komponujesz muzykę, grasz, śpiewasz? Zgłoś się koniecznie!
Poszukiwacze młodych talentów zachęcają do spróbowania swoich sił każdego muzyka – bez względu na staż grania czy liczbę członków zespołu. Najważniejsze są chęć, odwaga, inicjatywa i przede wszystkim – miłość do muzyki. Spróbuj swoich sił, zapoznaj się z regulaminem i do 19 czerwca 2017 r. prześlij wypełnione zgłoszenie na adres przeglad@instytutrocka.pl.

Organizatorami oraz współorganizatorami wydarzenia są Fundacja Instytut Rocka, Stowarzyszenie Dzieje Się!, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie i Miasto Szczecin.