Komfortowe samochody i szeroki wachlarz usług czekają zarówno na tych, którzy na lotnisko wybierają się sami, jak i na podróżujących z rodziną czy z przyjaciółmi. W usłudze ”Individual Transfer firma SBS dowozi na berlińskie lotniska, jak również do innych portów lotniczych w Polsce i Europie.

W trosce o komfort i oszczędność czasu coraz więcej osób zamawia kurs na lotnisko w Berlinie prosto spod domu, hotelu czy firmy. Najlepiej w takich przypadkach korzystać z oferty wyspecjalizowanego i znanego przewoźnika. Szczecinianie coraz częściej decydują się na wybór usługi ”Individual Transfer” firmy SBS. Dlaczego?

- Przy kursach indywidualnych, biznesowych mamy przewagę jeśli chodzi o komfort, szybkość i elastyczność podróży. Podstawiamy auto z kierowcą biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania pasażera. Chodzi tu o godzinę, miejsce podstawienia czy klasę limuzyny. Nasz pasażer jedzie sam, nie dzieli kursu z nikim innym. W autach mamy możliwość zrobienia konferencji czy zapewnienia cateringu – mówią przedstawiciele firmy SBS

W SBS pasażerowie mają do dyspozycji luksusowe samochody osobowe, takie jak np. Mercedesy E-klasy czy Audi A6. Dla większych grup dostępne są również luksusowe 7- i 8-osobowe busy. W sytuacjach awaryjnych kierowca jest do dyspozycji już w ciągu 1,5 godziny.

Z każdego miejsca w województwie

Wyprawa na lotnisko własnym samochodem to zwykle dodatkowy stres, a coraz częściej szczecinianie szukają bardziej komfortowych rozwiązań niż przejazd liniowym busem. Stąd rosnąca popularność indywidualnych, biznesowych transferów oferowanych przez firmę SBS. Ich największym atutem jest to, że komfortowy samochód z doświadczonym kierowcą można zamówić pod każdy adres, nie tylko w Szczecinie, ale też w całym województwie.

Z SBS koszt przejazdu ze Szczecina (czy np. z Mierzyna, Wołczkowa, Załomia) wynosi 380zł. Bez względu na to, czy kierowca zabiera pasażera ze Śródmieścia czy z Prawobrzeża. Nie gra roli również godzina i dzień tygodnia. A jeśli podróżni zdecydują się wykupić przejazd „tam i z powrotem” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Dla ceniących indywidualne podejście

Bardzo dużo kursów firma SBS realizuje z miejscowości nadmorskich. Takich jak Świnoujście i Kołobrzeg. Z samochodów tego przewoźnika chętnie korzystają całe rodziny, pracownicy w delegacji, turyści, menagerowie, biznesmeni czy marynarze jadący na podmianę. Wszyscy, którzy cenią sobie indywidualne podejście, szybkość i terminowość.

Rezerwacje można składać poprzez formularz on-line na www.sbs.szczecin.pl lub przez call center: +48 784 66 99 66.