Wysoki prześwit i napęd na cztery koła doskonale radzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni, w każdych warunkach pogodowych. Auto Bruno – szczeciński dealer marki Volvo oferuje samochód, który ma szansę stać się prawdziwym motoryzacyjnym przebojem. To nowy model V60 Cross Country. – Auto robi wrażenie i cieszy się zainteresowaniem klientów. Pierwszy samochód sprzedaliśmy godzinę po rozpoczęciu prezentacji. Pojazd jest już dostępny w naszej regularnej ofercie oraz w ofercie specjalnej Care by Volvo. Nasza propozycja idealnie sprawdza się w mieście, ale samochód jest także gotowy do jazdy w trudniejszych warunkach – mówi Robert Smółko, Dyrektor Zarządzający Volvo Auto Bruno.

Bezpiecznie, wygodnie i elegancko. Nowe Volvo zaskakuje także innowacyjnością

– Cross Country, czyli podwyższone kombi zawieszone o 7 centymetrów wyżej niż Volvo V60. Posiada dwulitrowy silnik diesla, z napędem na cztery koła i automatyczną, ośmiobiegową skrzynię – mówi Robert Smółko, Dyrektor Zarządzający Volvo Auto Bruno. – Ponadto Volvo V60 Cross Country posiada najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, aktywne światła drogowe, asystenta parkowania czy tempomat adaptacyjny dzięki któremu kierowca nie musi stale dostosowywać prędkości jazdy do poruszających się wolniej samochodów – wymienia dyrektor.

Innowacji jest jeszcze więcej, warto o nich porozmawiać z doradcami ds. sprzedaży Volvo w szczecińskim salonie.

W Volvo V60 Cross Country kierowca jest online wszędzie tam, gdzie dociera sygnał sieci komórkowej. Prawdziwym przebojem jest nowoczesny system Volvo on Call. Za pomocą aplikacji w smartfonie można uruchomić silnik i włączyć klimatyzację lub ogrzewanie, wezwać pomoc drogową, zamknąć lub otworzyć drzwi.

– Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego salonu i na jazdy testowe nowym modelem – zachęca Robert Smółko, Dyrektor Zarządzający Volvo Auto Bruno.

Volvo zdejmie z Ciebie codzienną troskę o samochód

Coraz częściej klienci korzystają ze specjalnej oferty na finansowanie samochodu, czyli Care by Volvo. Użytkownik uzyskuje dostęp do auta w standardzie premium, a codzienną troskę o pojazd przejmuje Volvo.

– Przy miesięcznej opłacie w wysokości 2699 złotych, bez żadnych kosztów wstępnych i żadnych ukrytych opłat, klient otrzymuje dostęp do nowego samochodu Volvo. Oferta obejmuje ubezpieczenie, przeglądy eksploatacyjne oraz montaż opon zimowych. Ma także możliwość dwa razy do roku wypożyczenia innego, większego samochodu, np. na czas wyjazdu wakacyjnego – mówi Robert Smółko. – Klienci coraz częściej decydują się na ofertę pozwalającą im na komfortową jazdę samochodem, bez obawy o przeglądy, serwis czy naprawę. Wspomniana oferta jest przygotowana dla przedsiębiorców, ale wkrótce dostępna będzie także oferta dla klientów indywidualnych – dodaje.

Znana sportsmenka pod wrażeniem nowego Volvo V60 Cross Country

Podczas Dni Otwartych w Volvo Auto Bruno obecna była przygotowująca się właśnie do Igrzysk Olimpijskich, popularna wioślarka Olga Michałkiewicz. Sportsmenka jest Ambasadorem Volvo Auto Bruno, dlatego wszyscy goście salonu przy ulicy Pomorskiej mogli zobaczyć nie tylko wspaniałe samochody, w tym najnowsze Volvo V60 Cross Country, ale i porozmawiać z wioślarską wicemistrzynią świata.

Volvo V60 Cross Country zrobiło na sportsmence ogromne wrażenie. – Przepiękny samochód. Miałam okazję wsiąść do środka, przymierzyć się. Kierowca czuje się w nim niesamowicie, jest bardzo dużo przestrzeni, auto jest bardzo nowoczesne i wsiadając do niego miałam ochotę od razu odjechać – opowiada Olga Michałkiewicz. – Miałam okazję rozmawiać ze specjalistami salonu Auto Bruno i wiem, jaki to doskonały technicznie pojazd. Wrażenie robi nie tylko jego wygląd, ale i możliwości techniczne. Gdyby zadzwonił do mnie znajomy i zapytał o polecenie samochodu, nie wahałabym się by polecić Volvo V60 Cross Country – dodaje wioślarka.

Auto Bruno Volvo wspiera młode talenty sportowe

Salon Auto Bruno w Szczecinie wspiera młodych sportowców. Ambasadorkami firmy są wioślarka Olga Michałkiewicz oraz lekkoatletka Sofia Ennaoui.

– Jestem mocno związana z marką Volvo, to wspaniała współpraca, która mi jako sportowcowi zapewnia duży komfort. Moje tempo życia, szczególnie w czasie przygotowań do Igrzysk Olimpijskich jest na bardzo wysokim poziomie. Moje Volvo pomaga mi w codziennym życiu i obowiązkach sportowca. Jazda moim Volvo to sama przyjemność, duży komfort i poczucie bezpieczeństwa – mówi Olga Michałkiewicz.

Dealer marki Volvo w Szczecinie zapowiada, że to nie koniec nowości w tym roku. Niebawem odbędzie się szczecińska premiera nowego modelu Volvo S60. To jeden z bardziej wyczekiwanych modeli, który jako jeden z ostatnich przechodzi gruntowną przemianę zgodnie z nową stylistyką marki Volvo.

Klienci zainteresowani jazdą próbną mogą sprawdzić możliwości nowego Volvo V60 Cross Country w salonie Auto Bruno przy ulicy Pomorskiej 115B. Warto przekonać się osobiście jak nowoczesnym, wygodnym i innowacyjnym samochodem jest nowe Volvo.

 

Auto Bruno

ul. Pomorska 115B

70-812 Szczecin

Tel: (91) 420 02 00

autobruno.dealervolvo.pl