W najbliższą środę, 17 grudnia w Klubie XIII Muz, odbędzie się niezwykły koncert, podczas którego wykonawcy będą chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy w rodzinie. Wśród muzyków będzie m.in. Łona – szczeciński raper znany w całej Polsce.

Ambitne granie

Warto nie tylko przyjść na Łonę, ale również na pozostałe zespoły, który jak określił jeden z organizatorów imprezy Olek Różanek, reprezentują ambitne granie. Oprócz rapera znanego z inteligentnych i dowcipnych tekstów wystąpi w rytmie bluesa Fat Belly Family oraz brazylijscy bębniarze z zespołu Sambal. Bezpośrednio przed Łoną wystąpią jeszcze Chorzy na Odrę. Koncert rozpocznie się o 19, a sam szczeciński raper pojawi się na scenie o 21. Wstęp jest wolny.

 

Najpierw dzieci

Przed koncertem organizatorzy zaplanowali również atrakcje dla dzieci. Od godziny 16 nasi milusińscy będą mogli skusić się na poczęstunek lub na liczne konkursy, jakie dla nich przygotowano. Ponadto będzie można obejrzeć fragmenty spektaklu bijącego rekordy popularności w Teatrze Lalek Pleciuga, czyli „Pippi Pończoszanka” oraz posłuchać muzyki akordeonowej w wykonaniu Przemysława Nowaka.

Imprezę „(S)przeciw przemocy”organizuje Urząd Marszałkowski.