Arena Kobiet to największe w naszym mieście otwarte warsztaty dla szczecinianek. Przed nami już trzecia edycja wydarzenia, która w kwietniu odbędzie się w Netto Arenie. Właśnie rozpoczęły się zapisy.

Arena Kobiet cieszy się wśród szczecinianek coraz większym zainteresowaniem. W listopadowej edycji w warsztatach uczestniczyło ponad 200 osób. Trzecia odsłona wydarzenia będzie miała miejsce już 19 kwietnia w Netto Arenie.

Podczas spotkania mieszkanki Szczecina m.in. wysłuchają prelekcji z trzech obszarów: "Kobieta i prawo", "Kobiecy biznes" oraz "Mój kawałek kobiecości". Wykłady będą prowadzone przez ekspertki w swoich dziedzinach. Dodatkowo na panie czekają atrakcje i niespodzianki przygotowane przez licznych wystawców, których stoiska będą rozstawione podczas całego wydarzenia. Swoją obecność potwierdziły już takie firmy, jak: Nacionale Nederlanden, Dom Lekarski, Oceanic, Foods By Ann, Pharmaceris, Super Pharm Poland Sp. z o.o., Kobieta i rozwód oraz Urząd Miasta Szczecin.

– Wszystko dla Kobiet i o Kobietach. Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, które mają chęć spędzić kilka godzin w doborowym towarzystwie innych, wspaniałych kobiet – zachęcają organizatorki z portalu Kobietowo.pl.

Trzecią edycję Areny Kobiet zaplanowano w godz. 17:00-20:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji za pośrednictwem strony www.evenea.pl

Więcej szczegółów na Kobietowo.pl