Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy w najbliższych dniach zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria w Szczecinie. W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”. Dla czytelników wSzczecinie mamy do rozdania darmowe wejściówki na każdy z siedmiu pokazów.

„Ludzie w Polsce wolą cyrk bez zwierząt, a my w pełni to popieramy”

To pierwsza w Polsce trasa tego innowacyjnego cyrku, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Jak wygląda efekt takiego podejścia do cyrkowego show? Można to zweryfikować na własną rękę, pojawiając się w okolicach skrzyżowania ulic Wincentego Kadłubka i Św. Łukasza, tuż koło marketu Netto w Szczecinie. Czasu ku temu będzie naprawdę sporo, ponieważ cyrk zamierza dać kilka pełnych występów od 8 do 12 sierpnia.

Warto zatem zaznaczyć któryś z terminów w kalendarzu i razem z dziećmi wybrać się na spektakl. Kto nie zdąży lub będzie chciał odwiedzić namiot ponownie, ten może wypatrywać Cyrku Astoria w okolicach Szczecina przez następnych kilka tygodni.

Aż 1,5 godziny dobrej zabawy podczas siedmiu szczecińskich pokazów

Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy. Fani „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników siódmej i dziewiątej edycji tego programu, którzy współtworzyć będą program artystyczny.

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z koronawirusem, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami. Organizatorzy proszą jednak, aby każdy z uczestników miał przy sobie maseczkę i rękawiczki.

Plan imprezy (kasy otwierane będą na 30 minut przed pokazem):

8.08, sobota, godzina 16:00 i 18:00,

9.08, niedziela, godzina 16:00 i 18:00,

10.08, poniedziałek, godzina 18:00,

11.08, wtorek, godzina 18:00,

12.08, środa, godzina 18:00.

UWAGA! Cyrkowe show w Szczecinie objęte jest promocyjną ceną, bilety dostępne będą za 20 zł (dzieci) i 30 zł (dorośli).

Rezerwacji miejsc (jedynie w loży) można dokonać uprzednio telefonicznie, kontaktując się pod numerem telefonu: 574 450 076.

[KONKURS] Poproś swoje dziecko o dokończenie zdania: „Chcę odwiedzić cyrk, bo podoba mi się w nim…”. Odpowiedzi prosimy wysyłać mailowo na adres konkurs@wszczecinie.pl. Na odpowiedzi czekamy do soboty, 8 sierpnia, do godziny 18:00. 5 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy podwójnymi bezpłatnymi biletami na dowolny seans.