Nowe, luksusowe Mercedesy dla klientów indywidualnych, ale też wygodne busy Mercedes-Benz Sprinter dla przewozów zbiorowych. PKS Szczecin mocno odświeżył flotę samochodów obsługujących transfery na lotniska w Berlinie i Goleniowie. Wciąż aktualna jest promocja pozwalająca wylosować bilety nawet za 4,99 zł.

Pasażerowie szukają dziś nie tylko bezpiecznego i szybkiego przejazdu na lotniska Tegel, Schönefeld czy Szczecin Goleniów, ale też komfortowych warunków. Dlatego PKS Szczecin regularnie kupuje nowe samochody, które kierowane są właśnie na te trasy. To przede wszystkim nowoczesne Mercedesy. 

Jesteśmy mocno zorientowani na pasażera i jego potrzeby - mówi Karol Leszczyński, dyrektor zarządzający PKS Szczecin - Stąd ciągłe inwestycje w nowe, komfortowe i bezpieczne pojazdy. Obecnie realizowany jest plan dostawy 8 nowych Mercedesów Sprinter. Dwa już odebraliśmy, a do końca roku flota powiększy się o kolejnych 6 pojazdów. Zadowolenie pasażerów jest naszym priorytetem. 

Dojazd na każdy lot do Goleniowa i 8 razy dziennie do Berlina

Aż osiem razy dziennie w kierunku berlińskich lotnisk wyjeżdżają busy PKS Szczecin. Do Portu Lotniczego w Goleniowie jeżdżą na każdy lot - można więc bez problemu znaleźć połączenie pasujące do godziny odlotu. Transfery obsługiwane są przez wygodne klimatyzowane busy lub autokary turystyczne, wyposażone w regulowane fotele z dużą ilością miejsca. Jeśli bilet zarezerwuje się wcześniej, można liczyć na dużo niższe ceny niż standardowe 49 zł. Najwięksi szczęśliwcy kupią je za 4,99 zł. W upalne dni kierowcy PKS Szczecin będą rozdawać podróżującym na tej trasie, butelkę wody na drogę. 

Luksusowe przewozy indywidualne z opcją door to door

Z przejazdów najnowszymi autami mogą w szczególności korzystać pasażerowie wybierający transfer indywidualny. To najbardziej komfortowa opcja z samochodami klasy premium. Klienci odbierani są bezpośrednio sprzed domu czy biura o wybranej przez siebie godzinie. Wysoki standard usług potwierdza fakt, że PKS Szczecin zazwyczaj wybieraną firmą do przewozu VIP-ów podczas imprez organizowanych w Szczecinie.  

Szczegółowe informacje na temat transferów oferowanych przez PKS Szczecin i możliwość zarezerwowania biletów na: 

http://www.pksszczecin.info/przewozy_pasazerskie.php?lang=pl&id_strony=131