Takie pytanie można usłyszeć wszędzie. W autobusie i w tramwaju, na uczelni i w pracy każdy snuje sylwestrowe plany. Jeśli nadal nie masz pomysłu i obawiasz się, że spędzisz najbardziej szampańską noc roku przed telewizorem, nie załamuj się! Skorzystaj z jednej z naszych propozycji.

Szał ciał na klubowym parkiecie

Prawie każdy szczeciński lokal ma do zaoferowania sylwestrową propozycję. Wszystko zależy od naszych upodobań muzycznych i zawartości portfela. W zależności od tego czy chcemy do klubu jedynie wejść (ok.50zł) czy chcemy mieć miejsce siedzące (ok.100zł) czy może wolimy również coś przekąsić i wypić - ceny są bardzo różne. Jedno jest pewne - w bilety warto zaopatrzyć się już teraz, bo miejsca są ograniczone.

Spośród wielu ofert z całą pewnością wyróżniają się imprezy tematyczne. „Aloha, New Year” - to hawajska propozycja klubu Black Pearl. W trakcie goście będą mieli okazję spróbować specjałów hawajskiej kuchni. Indianie i kowboje natomiast opanują tej nocy parkiet Pinokia. Bardzo dzikie menu, wybory najpiękniejszej Pocahontas, konkurs rzucania lassem, zawody w płukaniu złota - to tylko, niektóre z przygotowanych atrakcji.

Sylwester z wielkim ekranem w tle

Jeśli jesteś kinomaniakiem najlepszym wyjściem będzie spędzenie sylwestra w Multikinie. W programie projekcje trzech komedii: „Niania w Nowym Yorku”, „Jeszcze raz” oraz „Testosteron”. Uczestnicy będą mogli również obejrzeć pokazy rewii tanecznej, wziąć udział w licznych atrakcjach, a także…potańczyć. Przewidziana jest bowiem zabawa z didżejem.

Z lampką szampana na deskach teatrów

Wiele szczecińskich teatrów i miejsc związanych z kulturą oferuje ciekawe sposoby na spędzenie tej jedynej w swoim rodzaju nocy. Wielbiciele kabaretów powinni skorzystać z repertuaru Teatru Polskiego oferowanego przez Czarnego Kota Rudego. Sylwestrowa rewia kabaretowa to niezła gratka dla wszystkich tych, którzy chcieliby poczuć atmosferę Paryża z początku XX wieku oraz dla wszystkich tych, którzy po prostu kochają się śmiać.
Nieco inną, równie ciekawą propozycją jest projekt Teatru Współczesnego. Spektakl „Napis” to tylko początek tej ekscytującej nocy. Ekscytującej, bo ekscytująco brzmią nagrody, które można wygrać w trakcie licznych konkursów. Wycieczka promem, weekend w hotelu, sesja fotograficzna, gustowna biżuteria oraz kolacja we dwoje to dobry sposób na początek roku 2008.

Pod chmurką

Miejski sylwester od zawsze budził dużo emocji wśród mieszkańców Szczecina. Tym razem miasto przygotowało dwie oferty. 30 grudnia 11:00 - 14:00 odbędzie się „Sylwek dla dzieci”, czyli gry, zabawy, przedstawienia teatralne na deptaku Bogusława. 31 grudnia starsi będą mogli bawić się od 21:30 na Jasnych Błoniach m.in. przy największych przebojach Tomka Makowieckiego oraz zespołu Touch And Go. Przybyli będą mieli okazję wziąć udział w biciu rekordu w tańczeniu poloneza oraz zobaczyć pokaz fajerwerków.


Wszędzie dobrze, ale…

Lokale, teatry, kina - zawsze są dobrym wyjściem. Przy ograniczonym budżecie można jednak spróbować wkręcić się na imprezkę do znajomych lub urządzić domówkę u siebie. Warto jednak o tym pomyśleć już teraz, zadbać o wolną chatę w porę i pokazać nasze propozycje… rodzicom.