Nasze miasto może zyskać nową, zaprojektowaną przez cenionego architekta przestrzeń dla mieszkańców. „Zielony trójkąt” w samym centrum Szczecina, w którym będzie można organizować koncerty, imprezy, pikniki, projekcje filmów. Wszystko, co szczecinianie sobie wymyślą. By tak się stało potrzebne jest Wasze zaangażowanie. Głosowanie trwa jeszcze tylko dziś do godz. 14:00!

Nowe, zielone przestrzenie powstaną w trzech miastach, które w ogólnopolskim głosowaniu Lechstartera zdobędą najwięcej głosów. Obecnie na szczycie rankingu znajdują się Rzeszów, Kielce i Augustów. Szczecin jest czwarty i brakuje naprawdę niewiele, by „wskoczył” na podium. Jeżeli tak się uda, zyskamy nową miejscówkę do organizacji różnorodnych imprez, koncertów lub po prostu do złapania oddechu od miejskiego zgiełku.

Instalacja stworzona przez czołowego polskiego architekta Jakuba Szczęsnego miałaby stanąć w ogrodzie Szczecińskiego Inkubator Kultury przy al. Wojska Polskiego.

Walka o głosy trwa do godz. 14:00. Aby zagłosować na Szczecin, wystarczy wejść na stronę www.lechstarter.pl, wybrać miasto, a następnie potwierdzić oddany głos, klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej.