Tańce, barmański show, plenerowy spektakl, świetlne iluminacje – z okazji imienin księcia Bogusława, do wspólnego świętowania zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Szczecina. Będzie dużo dobrej zabawy, a na odwiedzających mają czekać atrakcje i niespodzianki. To wszystko już w nadchodzący weekend!

 

W sobotę, 25 września, na Deptaku Bogusława zaplanowano wspólne świętowanie imienin księcia Bogusława. Jak zapowiadają organizatorzy, ma nie zabraknąć dobrej zabawy oraz atrakcji. Impreza rozpocznie się od spektaklu „Jarzyna”, po zakończeniu którego przestrzenią zawładnie taniec. Specjalnie przygotowane choreografie w wykonaniu szczecińskich grup tanecznych umilą czas odwiedzającym Deptak. W programie sobotniej imprezy znalazły się również pokazy ognia i światła a także barmański show.

Wydarzenia na Deptaku Bogusława organizowane są pod hasłem „Łączy nas kolor”, a więc można spodziewać się też barwnych iluminacji.

„Imieniny Bogusława” będą doskonałą okazją do zrobienia sobie zdjęć z samym solenizantem, który wraz z małżonką będzie przechadzał się Deptakiem. Świętować będą też znajdujące się na Deptaku lokale gastronomiczne – niektóre specjalnie na tę okazję przygotują atrakcyjne promocje i rabaty – co z pewnością ucieszy wszystkich, którym zacznie doskwierać głód i pragnienie.

Start o godz. 17:00. Wstęp jest bezpłatny.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/220096326830146