Rodziny z dziećmi tego wydarzenia nie mogą przegapić. Już w najbliższy weekend, 14 – 15 września, w Szczecinie odbędzie się 4. edycja targów „DZIECKO Mama Tata”, którym towarzyszyć będzie cała masa atrakcji.

Wielka strefa dmuchanych zjeżdżalni i torów przeszkód, strefa sportu z licznymi aktywnościami, festiwal food trucków, dziecięce swap party – to tylko kilka atrakcji, które w sobotę i niedzielę (14 i 15 września) będą czekały na odwiedzających szczecińskie targi „Dziecko Mama Tata”. Impreza odbędzie się na terenie Netto Areny, w dwóch halach i na placu przed obiektem. Weźmie w niej udział blisko 100 wystawców z branży dziecięcej z całej Polski. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. artykuły niemowlęce, odzież, gry i zabawki, wózki, foteliki, a nawet podnóżki samochodowe, artykuły szkolne, książki dziecięce, oferty zajęć pozalekcyjnych. Odwiedzający będą mogli za darmo wykonać badanie składu ciała, a także skorzystać z porad położnej, pediatry, fizjoterapeuty czy dietetyka. Weekendowe targi „Dziecko Mama Tata” to także okazja, by zapoznać się z ofertami lokalnych przedszkoli i miejsc organizujących urodziny.

Nowością będzie Strefa Decathlon, czyli wielka strefa sportu, która powstanie w jednej z hal Netto Areny. Chętni będą mogli przetestować tu sprzęt, a jeśli coś przypadnie im do gustu, zamówić to i w ciągu maksymalnie 72 godzin cieszyć się nowym zakupem w domu. Jak zapowiadają organizatorzy, w strefie sportu znajdzie się wszystko: od ochraniaczy na rolki, po stroje na wf oraz dedykowane zajęcia pozalekcyjne, jak np. piłka nożna i koszykówka.

Na placu przed halą na mieszkańców będzie czekać ponad 20 food trucków, które w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków przyjadą do Szczecina z różnych zakątków kraju. Z kolei najmłodszych z pewnością ucieszą największe w Polsce dmuchańce – zostaną zamontowane zarówno na placu, jak i wewnątrz Netto Areny. Podczas targów odbędzie się także kierowana do rodziców konferencja „Bezpieczne dziecko”. Dodatkową zaplanowaną atrakcją jest Swap party kids, czyli wymiana dziecięcych ubranek i dodatków.

Targi „Dziecko Mama Tata” będzie można odwiedzać w godz. 10:00 – 18:00. Wstęp dla dzieci do 15. roku życia jest bezpłatny, a dla dorosłych kosztuje 10 zł. W cenie biletu jest jednorazowe wejście do strefy dmuchańców, a także słodka przekąska. Parking podczas targów będzie bezpłatny.

Organizatorami targów są HOT Rodzinka oraz Netto Arena. Więcej informacji na: www.facebook.com/targidzieckomamatata oraz http://www.dzieckomamatata.pl/.