A co gdyby tak E.T. wylądował raz jeszcze? I to nie w Kalifornii, a na placu Jakuba Wujka w Szczecinie? Któż w latach 90-tych nie marzył o tym, by spotkać się z tym przyjezdnym kosmitą? Od premiery filmu minęło już blisko 30 lat, ale właśnie nadarza się okazja, by zobaczyć legendarnego E.T. jeszcze raz. Czekać będzie na Was już dziś (30 lipca) na szczecińskim Pogodnie.

Plac Jakuba Wujka zmieni się w plenerową salę kinową za sprawą kolejnego seansu "Kina na Leżakach". Tym razem na dużym ekranie zaprezentowana zostanie historia wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się między Elliottem, samotnym chłopcem żyjącym na jednym z kalifornijskich przedmieść a mądrym przybyszem z obcej planety. Początek seansu o godz. 22:00. Wstęp jest bezpłatny.

Przypominamy, że co czwartek (do 10 września) mieszkańcy mogą wybrać się w sentymentalną podróż w przeszłość. Zapraszamy do wspólnego oglądania kultowych filmów z lat 80. i 90., prezentowanych w ramach cyklu "Kino na Leżakach". Filmowe spotkania zaplanowano w różnych częściach Szczecina. Co ważne, od sierpnia, czyli już od przyszłego tygodnia pokazy rozpoczynać się będą o godzinie 21.00, a we wrześniu o godzinie 20.00.

Wstęp jest bezpłatny, ale w pokazie może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Na uczestników czekają wygodne leżaki, a w przypadku deszczu również peleryny ochronne.