Szczecinianie po raz kolejny będą mogli kupić książki za niewielkie pieniądze. W najbliższą sobotę, 12 października, w Teatrze Lalek Pleciuga odbędzie się 18. już edycja Kiermaszu Książki Przeczytanej.

Impreza ta odbywa się dwa razy w roku (w marcu i październiku) i za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Podobnie jak w poprzednich edycjach, miejsca dla osób chcących sprzedać swoje książki rozeszły się w mgnieniu oka, dlatego w sobotę organizatorzy zapraszają tylko kupujących.

- W godz. 10:00 – 13:00 hol Teatru Lalek Pleciuga jak zwykle zapełni się książkami, które ktoś przeczytał i chce przekazać dalej (za max. 50% ceny okładkowej). To świetna okazja, by zaopatrzyć się w lektury na długie jesienne wieczory! - zachęca Monika Wilczyńska ze SzczecinCzyta.pl.

Organizatorzy zapraszają czytelników w każdym wieku i zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie propozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Podczas ostatnich edycji ceny książek zaczynały się już od złotówki. Zdarzały się też okazje za 0 zł.

Wstęp jest wolny.

Organizatorami wydarzenia są portale SzczecinCzyta.pl i Szczecindladzieci.net.pl oraz Teatr Lalek Pleciuga.

 

CO: Kiermasz Książki Przeczytanej

GDZIE: Teatr Lalek Pleciuga

KIEDY: sobota, 12 października w godz. 10:00-13:00

ZA ILE: wstęp bezpłatny