Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z planu teledysku do piosenki Beaty Andrzejewskiej „Poleż ze mną”. Utwór ten wygrał Festiwal Młodych Talentów Gramy 2007.

Beata śpiewa od 14 roku życia. Zaczynała na festiwalach piosenki dziecięcej, już wtedy inspirując się Tina Turner. Ewoluowała do miejsca w którym czuje się najlepiej: ciepłe soulowe brzmienia ogarnęły jej duszę. Jej energiczna natura dobrze sprawdza się w funk’u i hip-hop’ie. Przez lata związana ze szczecińską formacja BOOGIE NIGHTS. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Jak pisze o sobie sama: "Prywatnie mała, sympatyczna brunetka z duża ilością energii".

Realizacja clipu „Poleż ze mną” odbywała się w szczecińskim Royal Jazz Club’ie, studio telewizyjnym oraz u Baki’iego w domu. Teledysk został zrealizowany na zlecenie Radia Szczecin – organizatora festiwalu Gramy. Główne role zagrała Beata Andrzejewska i Adrian. Singiel i teledysk będzie miał premierę w styczniu 2008. Na singlu pojawi się wersja z rapem oraz taneczny remiks.

//Agencja El Paso