Wspólna zabawa, tańce, puszczanie baniek – to nowa propozycja dla najmłodszych gości Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Od najbliższej niedzieli w OFF Marinie rodzice maluchów w spokoju zrobią zakupy, kiedy ich pociechy spędzą wesoło czas pod okiem doświadczonego animatora.

 

Szczeciński Bazar Smakoszy to ulubione miejsce tych, którzy szukają dobrej jakości towarów prosto od producentów. By rodzice z dziećmi chętnie przyszli zaopatrzyć się w świeże owoce, warzywa i inne pyszności, organizatorzy Bazaru przygotowali coś specjalnego.

Chwila wytchnienia dla rodziców, mnóstwo zabawy dla dzieciaków

– Do tej pory nie byliśmy zbyt uważni w kwestii rodziców, którzy chcieli przyjść spędzić u nas miło czas – przyznaje Anna Fiodorowicz ze Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Chcąc to zmienić, podjęto decyzję o wprowadzeniu nowej atrakcji.

– Zaprosiliśmy do współpracy Kasię Brzozowską, czyli Malinowe Marzenia, która poprowadzi animacje dla dzieci. A więc rodzice będą mogli przyjść, zostawić dziecko pod profesjonalną opieką i zrobić w spokoju zakupy, usiąść i napić się kawy.

Animatorka już od najbliższej niedzieli, 15 maja, będzie czekać na maluchy w sali bocznej na pierwszym piętrze OFF Mariny. Zabawy i animacje dla dzieci zaplanowano w godz. 11:00-14:0.

– Do tej pory w tej przestrzeni były ustawione stoliki, przy których można było usiąść i wypić kawę czy coś zjeść. Nie rezygnujemy z tego, ale ponieważ sala jest ogromna, to zmieści się tam strefa dla dzieci – podkreśla Fiodorowicz.

Będzie się dużo działo

Jak zaznaczają organizatorzy, będzie to pierwsza akcja tego typu, więc trudno mówić jeszcze o dłuższych planach na przyszłość, jednak nie jest wykluczone, że przy dużym zainteresowaniu, kącik dla dzieci będzie się powiększać.

– Strefa jest bezpłatna i wszyscy chętni, którzy będą chcieli zostawić w niej dzieci lub wraz z nimi uczestniczyć w animacjach, będą mieli taką opcję – zapowiadają organizatorzy. – Malinowe Marzenia to projekt Kasi Brzozowskiej, profesjonalnej animatorki, która od lat zajmuje się wszelkimi zabawami dla dzieci. Będą tańce, skakanie, bieganie, puszczanie baniek. Będzie się bardzo dużo działo, bo chcemy, żeby maluchy spędziły miło czas i chciały do nas wracać z rodzicami.

A już za tydzień Szczeciński Bazar Smakoszy będzie świętować swoje 5. urodziny! Warto więc śledzić wydarzenie na FB, by być na bieżąco z nowymi informacjami: https://www.facebook.com/events/4981296281956266

Na Szczeciński Bazar Smakoszy, gdzie znajdziemy regionalne ekoprodukty, najlepsze wina oraz żywność sezonową, organizatorzy zapraszają co niedzielę w godzinach 10-15 do OFF Mariny przy ul. Chmielewskiego 18.