Miłośnicy książek tego wydarzenia nie mogą przegapić. To świetna okazja, by za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w ciekawe lektury. Już w najbliższą sobotę w Szczecinie odbędzie się XVII edycja Kiermaszu Książki Przeczytanej. Na odwiedzających będą czekać ponad 2 tys. tytułów! Na pewno będzie w czym wybierać.

Kiermasz Książki Przeczytanej to uwielbiana przez szczecinian impreza. Za każdym razem przyciąga tłumy mieszkańców. Najbliższa edycja odbędzie się już w tę sobotę, 16 marca, tradycyjnie, w holu Teatru Lalek Pleciuga. Wydarzenie zaplanowano w godz. 10:00-13:00.

Do udziału w kiermaszu organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Jak zapewniają, w sobotę w Pleciudze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie propozycji dla dzieci, jak i dla dorosłych. W sumie będzie można wybierać spośród ponad 2 tys. książek. Sporą listę tytułów, które będzie można znaleźć na stoiskach opublikowano na fanpage'u SzczecinCzyta.pl

Książki na kiermaszu można wymieniać lub sprzedawać, ale ich ceny, zgodnie z regulaminem, nie powinny przekraczać 50% ich wartości. Podczas wcześniejszych edycji, ceny zaczynały się już od złotówki. Zdarzały się nawet okazje za 0 zł.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny. Aby przyjść na kiermasz ze swoimi książkami, należało wysłać wcześniej zgłoszenie. Lista wystawców została zamknięta w ciągu doby.

Organizatorami wydarzenia są portale SzczecinCzyta.pl i Szczecindladzieci.net.pl oraz Teatr Lalek Pleciuga.