koncerty

Aga Zaryan na Gali Nagrody Artystycznej Miasta Szczecina 2019

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 15.04.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
60 i 80 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Tegoroczną galę wręczenia najważniejszych Nagród Artystycznych Miasta Szczecina uświetni koncert najlepszej polskiej wokalistki jazzowej, Agi Zaryan. Całość poprowadzi znana osobowość w polskiej kulturze, szefowa działu "Onet Kultura" - Katarzyna Janowska.

W tym roku Komisja ds. Kultury Rady Miasta oraz Prezydencka Rada Kultury w kategorii za całokształt działalności artystycznej nominowały After Blues, Michała Janickiego i Ewę Ott-Kamińską, a za istotne osiągnięcie artystyczne w 2018 roku - prof. dr hab. Lexa Drewińskiego oraz zespół Tulia. Każdy z laureatów w obu kategoriach otrzyma nagrodę finansową w wysokości 40 tys. zł. Do tytułu Mecenasa Kultury Szczecina nominowano szczecińskiego dewelopera, Lesława Siemaszkę.

Galę uświetni występ Agi Zaryan – pierwszej damy polskiego jazzu, której sława przekroczyła granice Polski, a twórczość znajduje uznanie od Tokio po Nowy Jork. W trakcie koncertu usłyszymy m.in. utwory z jej najnowszego albumu „High & Low”.

Gala odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w Filharmonii w Szczecinie. Bilety w cenie 60 i 80 zł do nabycia na stronie www.bilety.fm.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję