6. Czwartek Social Media w Szczecinie

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 20.02.2014
O której godzinie?
17:30
Za ile?
wstęp wolny
Opis wydarzenia
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką social media, marketingu i rozwoju osobistego. Nasz cykl imprez to przede wszystkim ciekawe prelekcje, możliwość nawiązania inspirujących znajomości i integracji z tymi, których obserwujemy na Facebooku!

Agenda spotkania:

17:30 - przywitanie uczestników, Kacper Skoczylas, Paulina Nazaruk
17.40 - Pan Rysownik - "Social media zmienia i niszczy artystów"
18.05 - Mateusz Olech "Rzuciłem robotę, by prowadzić wideobloga... i znaleźć nową pracę"
18.30 - przerwa
18.45 - Tomasz Tomaszek feat. Marcin Galicki, Kamil Rogulski - Wspieram.to (Twórca gry "Franko" i "Franko 2") - "Reanimacja marki poprzez crowdfunding"

A co mówią o sobie prelegenci?

Pan Rysownik - Sieciowy bazgrolnik próbujący zostać profesjonalnym rysownikiem. Uwielbia sztukę animacji i wytykanie blogerom głupot. Mieszka w Szczecinie i każdego dnia dostarcza nam na Facebooku swoje prace z cyklu "Kot na dziś".

Tomasz Tomaszek - Programista gry Franko The Crazy Revenge, kierownik projektu Franko 2, programista z zamiłowania. Jego pierwszym własnym komputerem było Atari 130XE kupione przez babcię w tajemnicy przed mamą w Peweksie za całe 199 USD. Tomasz opowie nam o tym, co można zrobić ze znaną marką wykorzystując finansowanie społecznościowe.

Mateusz Olech - autor sieciowego wideo od 2010 roku. Na co dzień prowadzi warsztaty i szkolenia w szkołach, po godzinach – wideobloger. Twórca pozytywnie pozytywnego kanału VlogMateusz i bloga mateuszolech.pl. Jego filmy miesięcznie mają około 400 tysięcy wyświetleń.

Więcej o idei Czwartków Social Media tutaj

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję