2TM2,3 (Tymoteusz)

Gdzie?
Sanktuarium NSPJ w Szczecinie
Kiedy?
Środa, 13.03.2013
O której godzinie?
20:00
Opis wydarzenia
W środę, 13 marca o godz. 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa ponownie zabrzmią akustyczne gitary zespołu 2 Tm 2, 3 i usłyszymy głosy Litzy (m.in. Luxtorpeda, Armia, Kazik na żywo), Budzego i Maleo (m.in. Maleo Reggae Rockers, Armia). To jeden z pierwszych koncertów zespołu od dwóch lat. Zapraszamy na wielkopostny, akustyczny koncert Tymoteusza z nowymi utworami. Bilety w cenie 15 (przedsprzedaż) oraz 20zł (w dzień koncertu).

Do nabycia w Księgarni Katolickiej na Wojciecha, W księgarni św. Ottona na al. Jana Pawła II, w Księgarni św. Jakuba przy Kurii na Pawła VI i w Kawiarence Akademickiej na ul. Bogurodzicy 3. Organizatorem wydarzenia jest Parafia pw. NSPJ w Szczecinie we współpracy ze Stowarzyszeniem RAZEM. Więcej informacji na: http://www.facebook.com/events/338582816251377/

(fot, materiały promocyjne)

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję