wystawy inne

24. Jesienny Turniej Recytatorski Romantycznie 2019

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 08.11.2019
O której godzinie?
15:00
Do kiedy?
Poniedziałek, 11.11.2019
Do której godziny?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Jesienny Turniej Recytatorski ROMANTYCZNIE to jedyny w Polsce, organizowany na najwyższym, profesjonalnym poziomie, turniej promujący rodzimą literaturę romantyczną.

 

Jedyny turniej, podczas którego wykonawcy dwukrotnie ubiegają się o laury (pierwszy raz prezentując dowolną prozę i poezję, drugi raz uczestnicząc w Koncercie Konkursowym „Romantycznie” i prezentując poezję romantyczną), jedyny turniej, podczas którego Koncert Konkursowy ma charakter spektaklu z towarzyszeniem muzyki fortepianowej epoki romantyzmu. Nieodłączną częścią JTR Romantycznie są warsztaty dla uczestników, prowadzone przez najwybitniejszych specjalistów.

W programie ROMANTYCZNIE oprócz warsztatów pojawiają się co roku liczne wydarzenia towarzyszące. W tym roku również będziemy gościć wspaniałych aktorów, wykładowców i artystów.

 

Na inagurację, 8 listopada o godz. 19:00, zaplanowano spektakl „STRYJEŃSKA. Let’s dance, Zofia!” w wykonaniu Doroty Landowskiej - szczegóły tutaj

Jednym z wydarzeń towarzyszących jest też zaplanowany na 10 listopada o godz. 20:00 koncert Marka Napiórkowskiego i Krzysztofa Napiórkowskiego - szczegóły tutaj

 

Formularz zgłoszeniowy dla recytatorów: http://klubdelta.pl/24-jtr-romantycznie-zapisy-informacje/

 

24. Jesienny Turniej Recytatorski ROMANTYCZNIE 2019 odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2019 r.

Współfinansowanie: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję