stand-up i kabarety festiwale

16. Festiwal Komedii SZPAK [PROGRAM]

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 24.11.2022
O której godzinie?
18:00
Do kiedy?
Sobota, 26.11.2022
Do której godziny?
18:00
Za ile?
20-50 zł
Opis wydarzenia
Stand-up, improwizacje i poligon kabaretowy. Festiwal Komedii SZPAK już po raz szesnasty zaprasza na dawkę dobrego humoru.

 

Szczegółowy program 16. Festiwalu Komedii SZPAK

Festiwal Komedii SZPAK rozpocznie się w czwartek, 24 listopada. Pierwszy dzień to Stand-up. Na szpakowej scenie pojawią się komicy, dla których ten rodzaj komedii jest życiową pasją. Już o 18:00 ruszamy ze SZCZECIŃSKIM OPEN-MIC. Wieczór, podczas którego wystąpi 5 nieznanych szerszej publiczności komików prezentując fragmenty swoich programów. Na tej imprezie nie może zabraknąć fanów ostrego humoru! Wieczór poprowadzi znany szczeciński stand-uper Damian „Viking" Usewicz.

Wyjątkowy i niepowtarzalny wieczór STAND-UPU rozpoczniemy o godzinie 20:00. Ze swoimi najlepszymi programami wystąpią: Damian „Viking” Usewicz, Jakub Krzak, Damian Kubik, Wojtek Kamiński. Większości z nich nie trzeba przedstawiać, wszyscy od lat związani z komedią wywodzącą się z kabaretu. Takiego połączenia na SZPAKU jeszcze nie było.

Kolejny dzień festiwalu 25 listopada, to wieczór improwizacji. Rozpoczniemy o godzinie 18:00 od BRYGANDY IMPRO SHOW w wykonaniu aktorów szczecińskich teatrów, którzy od kilku lat tworzą lokalną scenę impro. To publiczność zdecyduje o rolach jakie zagrają, tematach jakie poruszą i emocjach jakie będą musieli pokazać na scenie. Niezwykle dynamiczna i interaktywna formuła impro gier w wykonaniu Brygandy to naprawdę wybuchowy wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji!

Następnie o godzinie 20:00 zapraszamy publicznosć na IMPROWIZACJE SZCZECIN. To show, w którym zmierzą się ze sobą czołowi artyści polskich kabaretów. W spektaklu wystąpią: Piotr „Guma” Gumulec, Jakub Krzak, Krzysiek Wilkosz, Wojtek Kamiński. Artyści przygotują ramowy scenariusz swojego występu, jednak to publiczność zdecyduje, jak będzie wyglądał oststniecznie będzie wyglądał spektakl. Sprawdźmy, jak aktorzy poradzą sobie z improwizowanymi zadaniami. Show poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec.

Ostatni dzień SZPAKA – 26 listopada, będzie gratką dla prawdziwych fanów kabaretu! Zapraszamy na POLIGON KABARETOWY, który wystartuje o gpdz. 18:00. Na scenie wystąpią: Kabaret Jurki, Kabaret Chyba i Antoni Gorgoń Grucha. Podczas tego wieczoru artyści zmierzą się w poligonie, w którym zaprezentują premierowe skecze, piosenki, monologi, i kto wie co jeszcze?! Szalony wieczór pełen niespodzianek i interakcji z publicznością, która jak zawsze będzie najważniejszym jurorem tego pojedynku. Wieczór poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec.

 

Bilety dostępne na: https://szpak.info.pl/bilety

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję