inne

12. Baltic Business Forum 2020 online

foto: materiały prasowe

Gdzie?
wydarzenie online
Kiedy?
Poniedziałek, 23.11.2020
O której godzinie?
00:01
Do kiedy?
Czwartek, 26.11.2020
Do której godziny?
23:59
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy do udziału w 12. Baltic Business Forum, który odbędzie się w dniach 23–26 listopada br. Tegoroczna odsłona dostosowana jest do panujących warunków i odbędzie się wyłącznie online. W wydarzeniu wezmą udział bardzo ciekawi goście, m.in.: prof. Marek Belka, prof. Paweł Kowal, Adam Abramowicz.

 

Udział w 12. BBF online jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację. Odeślemy link, który umożliwi udział w wybranych dyskusjach.

Spotkamy się w Internecie, licząc, że w 2021 roku nasze debaty przeprowadzimy – jak przez minione 11 lat – w gościnnym Świnoujściu. W dniach 23–26 listopada przygotowaliśmy onlinowe dyskusje, które pomogą zrozumieć gospodarkę Polski, Europy i regionu Adriatyk - Bałtyk- Morze Czarne.

  • 23 listopada profesor i były premier Marek Belka odpowie na proste, ale trudne pytania. Co kryzys wywołany pandemią zmienia w Unii Europejskiej? Co z nowym budżetem UE? Co z Polską w Unii? Kiedy „wygrzebiemy” się z kryzysu gospodarczego?

  • 24 listopada Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Adam Abramowicz opowie o zderzeniu kryzysowych interwencji państwa i potrzeb przedsiębiorców.

  • 25 listopada zastanowimy się nad współpracą regionalną - Szczecin, Świnoujście i Województwo Zachodniopomorskie leżą przecież na jednym z wierzchołków geograficznego trójkąta stanowiącego Region ABC- Adriatyk - Bałtyk - Morze Czarne, albo też Trójmorze. Jaka jest kondycja i perspektywa takiego formatu współpracy regionalnej – o tym dyskutować będą profesor i poseł Paweł Kowal oraz Jacek Socha, były minister skarbu i partner PWC.

  • 26 listopada o COVID-owym sprawdzianie dla rządu i samorządów dyskutować będą: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Przewodniczący Zarządu Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii Kazimierz Karolczak, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Organizatorem 12. BBF jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód.

Współorganizatorzy: Miasto Świnoujście, Północna Izba Gospodarcza, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza i Business Club Szczecin.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://bbf2020online.konfeo.com/pl/groups

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję