koncerty

10 000 Russos | Maiastra w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 13.11.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
CYKL TEGO SŁUCHAM #118. W 118. odsłonie naszego cyklu gościć będziemy po raz pierwszy ekipę z Portugalii. 10 000 Russos to jeden z głównych zespołów londyńskiej wytwórni Fuzz Club Records. Grają gitarową repetytywną psychodelię napędzaną post-punkowym rytmem, nawiązując do Fall, NEU! i Spacemen 3.

 

Na koncie mają koncerty na całym kontynencie. Właśnie są w europejsko-meksykańskiej trasie (od sierpnia do końca listopada!), na której zaliczą kilkadziesiąt przystanków. Koncert w Domku będzie ich drugim występem w Polsce, bo w 2017 byli gwiazdą trójmiejskiego Space Festu. Na koncie występy na tak fajnych wydarzeniach jak m.in. Liverpool Psych Fest. Parę dni po Szczecinie grają na świetnym berlińskim festiwalu Synästhesie Festival. Będzie to jedna z nielicznych okazji zobaczyć ten zespół w tak kameralnych okolicznościach.

Tego wieczoru swój pierwszy koncert zagra szczeciński zespół Maiastra. Na razie tyle musi Wam wystarczyć, ale wierzcie, że będzie to naaaaprawdę mocne otwarcie wieczoru.


10 000 Russos | Maiastra w cyklu Tego Słucham

środa 13 listopada 2019, godz. 20:00

Klub Storrady

25 pln

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję