imprezy cykliczne spotkania

Pokaz slajdów z wypraw rowerowych: Chorwacja z północy na południe i nie tylko

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 12.10.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Po letniej przerwie sklep rowerowy MADBIKE zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Pokazy slajdów z wypraw rowerowych". Będzie to już 50. spotkanie z tego cyklu. Tym razem gościć będziemy Karolinę Hawryluk i Konrada Adamskiego z prezentacją p.t. "Chorwacja: z północy na południe i nie tylko!". Wstęp wolny!
"Przenieśmy się na chwilę do słonecznej Chorwacji! Nasz cel: dojechać adriatyckim wybrzeżem do Dubrownika. A jak to wyszło naprawdę? O tym już na miejscu się dowiecie. W między czasie wiele niespodzianek, dróg pod górę, a czasem nawet po schodach. Będzie także o turystycznych, zatłoczonych miasteczkach i totalnych odludziach. O malowniczym i wietrznym paśmie Welebitu, najlepszym winie na świecie, najpiękniej położonym… domu starców. I o tym co potrafimy zmieścić w nasze skromne czerwone sakwy.
Serdecznie zapraszamy!
Karolina i Konrad"

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 października, o godzinie 19:00 w piwniczce Browaru Stara Komenda przy placu Batorego 3.

Wstęp wolny!

Organizacja spotkań ze szczecińskimi podróżnikami rowerowymi: sklep rowerowy MADBIKE
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję