imprezy cykliczne inne

Filmowy Szczecin pod Chmurką 2017 [repertuar]

foto: materiały prasowe

Inne daty

26.08.2017 21:30

27.08.2017 21:30

Gdzie?
różne miejsca, szczegóły w programie poniżej
Kiedy?
Sobota, 26.08.2017
O której godzinie?
21:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Środek lata, piękna pogoda, wspaniała luźna atmosfera, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi. Dobra zabawa, chłodne napoje, wspólne selfie. Wszyscy czekają aż rozpocznie się kolejny seans kina plenerowego. Tak zaczyna się Filmowy Szczecin pod Chmurką. Druga edycja projektu to aż dziewięć pokazów filmowych. W tym roku filmowe wrażenia dotrą na Arkońskie-Niemierzyn, Gumieńce, Majowe, Niebuszewo oraz do Miejskiej Strefy Letniej. Do dyspozycji uczestników będą leżaki - w ograniczonej ilości. Zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków.
FILMOWY SZCZECIN POD CHMURKĄ 2017:
Wstęp bezpłatny.

sobota, 26 sierpnia, godz. 21:30
26 sierpnia na "Komin Arenie" (boisku tuż przy Ciepłowni CR Dąbska) wyświetlimy film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...niedziela, 27 sierpna, godz. 21:30

27 sierpnia nad Jeziorkiem Słonecznym wyświetlimy film "Wilk z Wall Street". To prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybko, zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90-tych były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy, wspiął się na szczyt. Jego hedonistyczny tryb życia nie uległ zmianie nawet, gdy FBI i komisja papierów wartościowych pukały do jego drzwi. Oto biografia człowieka, który zaczynając od sprzedawania lodów na ulicznym rogu doszedł do miliardów.

 
Komentarze
~Tomi
08.07.2017 18:22

A żarcie jest?

~Emilia
10.07.2017 08:38

Czy filmy wyświetlane są w języku z angielskim z polskimi napisami?

~seba
22.07.2017 01:07

mamo ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję