klubowe imprezy cykliczne

Club Tropicana (salsa & latino)

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 27.08.2017
O której godzinie?
21:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Najstarsza, cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Gości od ponad 20 lat w niedzielne wieczory w naszym mieście.

Salsa, merengue, bachata, kizomba, cha cha, rumba, reggaeton, tango argentyńskie itd...

Mało kto wie, że Szczecin to bardzo szczególne miejsce na salsowej mapie Polski. W SCK Kontrasty odbywała się bowiem przez ponad 17 lat najstarsza, cykliczna impreza z muzyką latynoamerykańską w Polsce. Nie w Warszawie, nie w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu, tylko właśnie w Szczecinie!

Jest to najbardziej rozpoznawalna szczecińska impreza z salsą oraz latino. Mimo zamknięcia Kontrastów, impreza z tak bogatą historią nie zniknęła z kulturalnej mapy miasta. 14 sierpnia 2011 r. miała miejsce reaktywacja Tropicany w Rocker Club. Impreza odbywała się cyklicznie w tym klubie aż do końca października 2013. Nowy rozdział rozpoczął się 3 listopada 2013 r. Od tej pory, co tydzień w niedzielę Waldek Kulpa zaprasza wszystkich sympatyków Tropicany, jak i tych, którzy przyjdą na nią po raz pierwszy... Szczecińscy salseros i entuzjaści gorących rytmów latynoamerykańskich znaleźli swoje miejsce w Klubie Muzycznym Browar Polski.

Wstęp wolny.

Imprezę poprzedza Kizombowy Podwieczorek (od 19:00), podczas którego tańczona jest tylko kizomba.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję